CESTA K PRAMENŮM - Výstava k výročí 65 roků od zahájení výroby v akciové společnosti ŽĎAS (14. 7. - 4. 9. 2016)

1.7.2016

65 roků práce se promítá do života několika generací. Ta první přišla v 50. letech budovat podnik, který přinesl do tehdy zapomenutého kraje práci tisícům nových zaměstnanců. Lidé přicházeli z nejrůznějších míst republiky a vedle pracovních zkušeností si s sebou přinášeli nadšení a vůli začít v malém městě svůj nový život. Vstupní část  výstavy je proto věnována prvním rokům výstavby firmy, ale také životu ve městě, který noví zaměstnanci a jejich firma pomáhali rozvíjet. V druhé části je pak představena akciová společnost ŽĎAS v její současné podobě.

Vernisáž proběhne 14. července v 16:00.

Srdečně zveme!

Cesta k pramenům - 65 let podniku Žďas